Karakaş: Son Derece Dikkatli Olmalıyız

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, final serisinde durumu 3-1 getirdikten sonra tüm kamuoyunun kendilerini şampiyon ilan ettiğini, böyle bir hava yaratılmasından dolayı hoşnut olmadıklarını söyledi.

4. galibiyete ulaşmadan hiçbir şeyin belli olmayacağını, son derece dikkatli olmaları gerektiğini belirten Karakaş, “Galatasaray’ın havlu atıp, teslim olacağını düşünmüyorum. Finalin beşinci maçı yine kıran kırana geçecek. Cumartesi günü oynanan maçtan sonra yaratılan hava hoş değil. Tüm kamuoyu bizi şampiyon ilan etti. ’Seri 3-1 oldu, kendi sahasında da yener’ diye bir hava yaratıldı. Böyle bir şey yok. Dördüncü galibiyete ulaşmadan, son düdük çalmadan bir şey belli olmaz. Yarınki maçta da son derece dikkatli olmamız lazım. Önemli olan bizim ne yapacağımız. Kendi oyunumuzu oynadığımız maçlarda rakip kim olursa olsun yendik. İstediğimizi sahaya yansıtamadığımız maçlarda ise sıkıntı yaşadık veya yenildik.” dedi.

Fenerbahçe Ülker taraftarına da mesaj gönderen Karakaş, “Oyuncularımız taraftarla bütünleşip, önemli sonuçlar alıyor. Taraftarlarımızdan sükunet içinde, takımı son dakikaya kadar mağlupmuşuz gibi desteklemelerini istiyoruz. İnşallah yarınki maçta da seyircilerimizle bütünleşip, şampiyonluk kupasını kazanırız.” dedi.

Son olarak Tomas ve Kinsey’nin durumları hakkında, her ikisininde şu an yüz yüzde hazır olmadıklarını söyleyen Karakaş, “Tomas’ın kontrollerinde kırık çıkmadı. Maça yetiştirmeye çalışacağız. Eğer antrenörümüz ihtiyaç duyarsa Kinsey’i de oynatabilir. Tomas da Kinsey de şu anda yüzde yüz sağlam değil. Maç saatinde durumları belli olur.” dedi. Öte yandan Karakaş, maçtan sonra hastalanan Ömer Onan’ın tedavisinin devam ettiği, milli oyuncunun yarınki maçta forma giyebileceğini de sözlerine ekledi.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>